çizgiler

kurallar

1- Sitemizde skypee adresi vermek ve telefon numarası vermek yasaktır.
2-  küfürlü konuşmalar ve argo konuşmalar yasaktır, yasağa uyulmadığı takdirde komut kullanılır.
3- Yazdığınız veya söylediğiniz sözlerden sizler sorumlusunuz. Bu gibi durumlarda yetkililer sorumlu değildir.
4- TrGeveze Geveze Sitemizde huzur kaçırıcı sözler, ortam bozma gibi hareketler yasaktır. Kişi uyarılır daha sonra ise gerekli komut kullanabilir.
5- Geveze odalarımızda Yetkililere hakaret eden,  küfür eden ve uygunsuz polemiğe giren kullanıcı, misafir siteden uzaklaştırılır.
6- Adminlik Ve @ Alımı konularına sorumlu kişiler bakmaktadır. Sorumlu kişiden harici görüşmelerinizle sitemizin bir alakası yoktur.
7- TrGeveze Geveze Odalarinda Kabalık, Görgü, Ahlak dışı yazılar silinir ve o kişi siteden uzaklaştırılır. Bu gibi sözler kullanmak yasaktır.
8- TrGeveze Kayıtlı Üye adınızın şifresini hiç bir kimse ile paylaşmayınız! Bu gibi durumlardan sitemiz mesul değildir.
9- Bizim Mekan  Geveze ortamını, düzenini bölecek derecede Flood atmak, Animasyonlar atmak yasaktır.
10- Facebook uygunsuz bir şekilde görüntü Resmi vermek kesinlikle yasaktır. Bu tür misafirler siteden sınırsız uzaklaştırılır.
11- TrGeveze Geveze Sitemizde Devlet büyüklerimize, dini inanışlarımıza rencide edicek hakaret boyutuna vardıran kişiler uzaklaştırılır. Bu tür yazılar ve sesli konuşmalar yasaktır.
12- Geveze Odalarimizda Her odanın kendisine özel formatı vardır, bu formatlar dışına çıkma yasaktır, bu nedenle uyarı aldığınız zaman formata uyum sağlayınız.
13- Bizim Mekan Geveze odalarinda Küfürlü rumuz/ nick reklam içerici rumuzlar girmek vede kayıt olmak yasaktır.
14- Sürekli olarak aynı Mesajı, Aynı yazıyı yollamayınız.
15- Başkasına ait olan yazıları/ görüntüleri kayıt etmeyiniz. Bu durumda siteden sınırsız uzaklaştırma alırsınız.
16- TrGeveze Geveze Odalarinda Kuralları ihlal eden birisi ile polemiğe girmeyiniz. Bu tür durumlarda Yetkili mercilere şikayetlerinizi bildiridiniz. Haksız duruma düşmemeniz için bunu yapmalısınız.
17- Geveze Yetkililer hakkında yada kullanıcılar hakkında direk olarak suçlamalarda bulunamazsınız. Delillerinizle  Özel isteyerek şikayetinizi bildirebilirsiniz.
18- Geveze odalarında özel olmaz. Bu nedenle, Diğer kullanılara bir odada özel çıkar mısınız demeyiniz.
19- TrGeveze Geveze Odalarinda Kullanıcıların vede misafirlerin yapmış vede işlemiş olduğu sorun ve problemlerden sitemiz sorumlu tutulamaz. Olay ve sorun Yöneticilere ulaştığı takdirde sorun kısa süre içerisinde çözülür. İşlemler başlar.
TrGeveze Geveze Odalarinda Dikkat:  Bütün Misafiler/ Kullanıcılar Üst bölümde yazılı olan kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır. ” Cezayı” aldıktan sonra ben okumamıştım, ben bilmiyordum gibi sözler kabul olmaz.

çizgiler Arkaplan