Yaşam Sohbet

fantazi,fantazisohbet,erotiksohbet,erotik,cinselsohbet,cinsel,yetişkinsohbet,yetişkin,dulsohbet,dul,lezsohbet,lez
www.trgeveze.com

YaŞamınızı Neden Ağırlaştırasınız!…
Sizler için hayatınızın önemi yokmu?Rahat hafif ve mutlu hayatınızı yaşamak varken neden zehir edesiniz.
Hayatın kendisi zaten ağır,birde siz üstüne yük bindirmeyin.
Derler ya “Kambur üstüne kambur olmaz”diye.Taşıyabildiğiniz yükü sırtlanın.Bırakın vücudunuzda ne kadar ağırlığı kaldırabiliyorsa o kadarına evet diyin,fazlasına neden müsade edesiniz.
Ağzınızdan çıkan her söz nasıl sizin iradeniz altında çıkıyorsa,iyiye kötüye karar verip yükünüzü bünyenize ve karekterinize göre ayarlayın.
Fazla kilo hareketsizlik her yaşta görülüyor,obezite ülkemizde aldı başını gitdi.Hazır yemek piyasasi fast food yiyecekler göze cazip gözüktükce kilolarda yerine yerleşiyor.
Bizlerin iş ve sosyal yaşamlarımızdan hayat koşullarından koşuşturmaca işi içinde hazır yemeklere yönelip,sağlıksız beslenme tüm hastalıklara davetiye çıkartıyor.
Boyundan başlayıp sırt gögüs kafesine binen kilolar bel bacaklar dizler kompla vücudumuzu etkiliyor.
Obezite yanında sigara alkol alışkanlığı,vücudun daha çok kendini bırakıp erken yaşlanmasına en büyük sebepler.
Kendimize binen bu yükler Yaşamımızı neden ağırlaştırsın,ev içerisinde bile rahat hareket edememe,çabuk yorulma,istediğini tam anlamıyla gerçekleştirememe size neden büyük sıkıntı dert olsun.
Güzelleştirin hayatınızı,spor merkezlerine gidip spor yapamıyorsanız,ben o salonlarda sıkılıyorum diyorsanız yürüyün açık havada.
Ona bağri vakit ayırın,kendinizi sevmiyormusunuz,hayatı sevmiyormusunuz?Bence bi daha gelmiyeceksiniz bu yaşama o yüzden kendinizle barışık olun,sağlıklı yaşayın.
İş yerlerinde bile hemen hazır yiyeceklere yönelmeyin.Evde hazırlayıp ufak birer porsiyon tok tutacak alternatifler hazırlayıp yanınıza alın.
Yağ oranı yüksek gıdalardan uzak durun o güzelim kalbinizi yormayın.
Şekeri tuzu gerektiği kadar alın fazlasına o elinize hakim olun.
Bizler yaradanın güzel özene bezene yaratılmış kullarıyız.Vücudumuzun ayarlarıyla oynayıpta onu bozmayalım.Nasıl saatin zembereği bozulup yayları atıyor daha çalışmıyorsa,insan vücududa öyle.Saat gibi tıkır tıkır çalışıyor,sizde yaylarını atdırmayın dengenizin.
Sağlıklı mutlu,yüksüz,kambursuz hafif kolay yaşayışlar diliyorum.Hoşcakalın…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*