trgeveze TEKGEVEZE

2 hafta önce
51 kez görüntülendi

Reklam

trgeveze TEKGEVEZE

Sohbetin kralını yapar,geveze’likte sınır tanimayız.Çenemiz işler,klavyede parmaklarımız uçar yinede konuşur konuştururuz.
Gevezey’se adımız,yürür namımız.Heytt be slogan gibi oldu valla.Evet bu sloganı kullanabilirim.Türkiye’nin her yerinden çenesine kalemine,bilgisine,kültürüne,parmakların hızlılığına güvenen Geveze dostları trgeveze.com sitesini sizlerle buluşturduk.
Sanal alemin en geveze’benim diyorsanız gelin ispatlayın.Biz kendimizin gevezeliğini ispatladık trgeveze TEKGEVEZE dedik.Sizlerde kendinizi göstermek istoyorsanız,Sohbet dilinizi ve klavye hızınızı konuşturma çabasındaysanız gevezelikte son nokta daha üstümüze bu kadar gevezesi yapılmadı.
Bakın şunuda diyim,ben geveze adamı sevmem,çenesi düşük insanlardan hiç haz etmem diyorsanız,yanlış düşünmeyede mehel vermiyelim.Geveze’yiz dediysek,çok konuşup boş konuşan insanlardan değiliz.Konuşuruz ama bilgimizle,üslubumuzla,ağırlığımızla,karekarekterimizle konuşuruz.Dangul dungul boş tenekeden ses çıkar gibi,yada yırtık dondan çıkar gibide konuşmayız.
Sohbet’se sohbet,Muhabbet’se muhabbet,dibine kadar sabahlara kadar burdayız.Mobil Sohbet girişimizle telefon kolaylığını kullanın.Web ve irc girişlerimizle SohbetSindy.com trgeveze.com farkını görün aramıza katılın.
trgeveze.com sitemize Admin,sop,op ve radyo kanalıma dj alımlarıda başlamıştır.Gelin tanışalım,yönetim kadromuza katılmak istiyorsanız,#help odamızdan yetkili arkadaşlarla irtibata geçin.Forumu doldurun biz size döneriz demiyoruz,delikanlılığınıza hanımefendiliğinize güveniyoruz.Herkese açık kanalımız buyrun bir kahvemizi için,en kötüsü tanışmış oluruz.40 yıl hatrıda saymıyorum.Sevgiyle Sindy’le kalın.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık