SOHBET MUHABBET ŞIKIR ŞIKIR

1 hafta önce
43 kez görüntülendi

Reklam

SOHBET MUHABBET ŞIKIR ŞIKIR

Bazen o kadar çok sıkılırsın ki ne yapacağını bilmezsin.. Dışarı çıkarsın olmaz. Komşuya gidersin olmaz.. Deliler gibi hoplarsın olmaz.. Halaybaşı olursun olmazzz…Telefonda konuşursun olmaz. OLMAZLAR birbiri ardınca sıralanır gider.. Sonra ne yapsam ne yapsam düşünedurursun kukumav kuşu gibi.. En sonunda girersin Google amcaya yazarsın sohbet sitesi bi bakarsın nereye girsem nereye girsem diye bi bakarsın girmişsin bile nasıl olmuş dersin.. Farklı gelir en başta ama SOHBET oldukça şıkır şıkır MUHABBET de keyifler de olur gıcır yani… Bir bakıp çıkayım dersin ben gibi ama artık çıkamazsın.. Alışırsın bağlanırsın ama en çok da seversin sohbetsindy.com’u. Bir bakarsın tüm zamanın orda geçmiştir ama hiç anlamamışsındır. SOHBET sohbeti açmıştır şamata şamataya karışmıştır ama sen hala ordasındır.. Gündüz çalışırken bile aklın orda kalır bi selam vereyim de çıkayım dersin gene ordan ayrılamazsın.. Sonra günler geceler derken uykusuz olduğun zamanlar bile olur ama sohbetsindy.com kaçmaz dersin SOHBET MUHABBET şahane dersin. Bir bakıp çıkmayla nereye geldiğini aylar sonra farkedersin . Çünkü artık ordan biri olmuşsundur . Güzel MUHABBETlerin içinden çıkamaz olmuşssundur. AH bi de aşık olmuşsan vay halinee Yansın geceler aşklı SOHBETLER ŞIKIRŞIKIR MUHABBETLER İşte bence sen de hemen gelmelisin. YÜRÜME ama KOŞ bnce. Hala ne bekliyorsun ki ? SEN daha ne duruyorsun ki kaçırma bence. Hem SOHBET MUHABBET şıkır şıkır hemde insanlar tıkır tıkır hani..

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Damlaa dedi ki:

  Sohbetsindy.com her zaman vazgeçilmez olmalı sen hala yoksan geç kalmışsin demektir

 2. By_Z dedi ki:

  Muhabbetin adresi sohbetsindy.com

 3. Sindy dedi ki:

  Sağlam yönetim kadromuzla,kaliteli Elit seviye farkıyla, son zamanların en cesaretli popüler Sohbet Sitesiyle SohbetSindy.com farkını her zaman ortaya koymaya devam edecek.Emeğin için teşekkür ederim canım benim başarıların bizimle devam eder inşallah.

 4. Beren dedi ki:

  SohbetSindy.com farkın adresi herkesi bekleriz.saygı sevgi,eğlence hepsi burada sen hala bekliyormusun .neler kacirdiginin farkında değilsin 🙂

Yorum Yaz


Yukarı Çık