Parasız Site, Seviyeli Kaliteli Ortam

3 hafta önce
84 kez görüntülendi

Reklam

Parasız Site, Seviyeli Kaliteli Ortam

Bu ortamı açtığımızda, diğer Site sahipleri gibi bizimde ortaya koyduğumuz hedefler oldu. Önce trgeveze.com sitemizi sizlerin istediği gibi yapmak için yönetim kadromuzla, farklı olmak için neler yapabiliriz, bizi niye tercih etsinler biz olsak buraya niye gelelim düşüncesiyle yola çıktık. Öncelikle hepimizin istediği yönetimin doğru karar vermesi, güvenliği sitenin seviyeli kaliteli olması biz olsak ilk başta ona dikkat ederdik dedik. Daha sonra Sohbet yazılımında kolaylık olsun, Mobil giriş olsun’ki her yerden girelim düşüncesiyle mobil girişi aktif etdik.
Peki bu gelenler o kadar zaman harcıyacaklar, paralarının gitdiği Sohbet Sitesi’ni tercih niye etsinler dedik, parasız beleş site uygulamasını getirdik.
Mesela biz girdiğimiz Sitede, oyun odalarının hepsi olsun yazmadığımız zaman oyunlar oynarız yarışmalar yaparız dedik arkadaşlarla. Tüm oyun odalarını aktif etddik. Evde yada işte olim, radyo yayınları dinlerdik hemde istediğimiz istekler doğrultusunda olursa, daha keyifli geçer günümüz dedik. Radyo odamıza en işini bilen dj ler getirip 7/24 yayınların yapılmasını ve kesintisiz hemde yayın olmasını istedik. Onuda gerçekleştirdik.
Ortamın kaliteli elit kokması için, Türkiye’nin her şehrinden bay ve bayan’lardan en gözde nadide Sohbet’i konuşma tarzı üslubu kaliteli olan insanları wip üyesi yaptık’ki, diğer konuşmasını bilmeyen abazalara örnek olsunlar diye.
Uzaktan baktığınızda Sohbet Sitesi kurup açmak ne kadar kolay değilmi. Açmak kolayda sürdürmek hemde layikiyle yönetip insanların beğenisini kazanmak o kadar zorki, bu işide her Site sahibi beceremiyor. Özellikle ergen olup Sohbet kelimesinin içeriğini bile bilmiyen insanlar olursa, o site kapanmaya zaten layık. Reel hayatınız’da, işinize ne kadar önem veriyorsanız dikkatli çalışıp müşterilerle birebir ilgileniyorsanız, Sohbet sitesi açtıysanız onada aynı özeni göstermeniz gerekiyor. Kurdum gelin işte Sohbet Muhabbet edin Chat’dirin gidin kafasıyla hareket ediyorsanız, o site Sohbet ortamından çıkar, mahalle arası argolu kalitesiz bir yer olur çıkar. Seviyeli kaliteli, parasız bedava Sitelerin en başında trgeveze.com kalitesinin gelmesinde büyük pay bizim olduğu kadar, siz sohbet adabını bilen insanlarımızın’da çok büyük payı var. Sindy

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık