Kadının Görünümü

1 hafta önce
38 kez görüntülendi

Reklam

Kadının Görünümü

Erkeklere göre, bir kadının görünümünü belirleyen en önemli şey etkileyici bir bakıştır. Sadece bir bakışta kelimeler olmadan o romantizm, tutku , üzüntü, acı, keder, aşk tüm duyguların tercümanı olur gider. Kadının herhangi bir adamı çekmek için başvurduğu en güzel yoldur bakışı. Sohbetsindy.com’da vardır hani böyle etkileyici bakışlar demedi demeyin ha.

Neyse bir erkekle tanışacak bir kadının her görünümü, mülk sahibini kendi kendine onaylamalı, mutluluk ve güven yayan o bakışlar herşeyi anlatmalı. “Gözler ruhun aynası” derler ve kıvılcımlı gözler kadının yüzünün gerçek bir dekorasyonudur.

Bir kadının görünümü çok farklı olabilir: değişen, solgun, gizli, hüzünlü, mutlu , içini ısıtan güzel gözler gibi. Bakış, Kar Kraliçesinin soğukkanlı bir şekilde yabancılaşmış görünüşü olmamalıdır ki , iletişim için açık ve sıcak olmalıdır; bu duruma sohbetsindy.com da fazlasıyla yaklaşılmıştır. Çünkü SOHBETTE nasıl bakarsan öyle görürsün.
Kadının görünümü oldukça önemlidir ki sadece gözler değil bazen sözler bile etkileyici olur ki güzel görmene neden olur ki bu da kadının görünümüne oldukça etki sağlar. Bir de SOHBET MUHABBET ederken kadının nasıl olduğunu görünümünü hep merak ederler erkekler . Bu yüzden yaklaşmaya çalışırlar onu tanımaya çalışırlar ve de hayallerinde bir görünüm oluştururlar. Tabiki de hele o güzel bakışlara sahiplerse tutmayın o kalbi horon tepebilir da … GÜZEL BAKIŞLI KADINLAR VARSA O DA BİZİM Sohbetsindy.com’dadır . Bence KAÇIRMA!!!

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Sindy dedi ki:

    Kadın şöyle olmalı böyle bakmalı demiyeceğim sen zaten güzel açıklamazsın olayın içeriğini, sadece şunu eklemek istiyorum elde etmek istediğiniz erkeği önce karekterinizle bağlayın sonrada etrafını zeka, yürek, bakım ve çekicilik seksilikle çevreleyin. O adam artık avcunuzda olacaktır😉😍 Teşekkür ediyorum emeğin için canım…

  2. Damlaa dedi ki:

    Valla güzel bakarım haaa bir bakış bir bakışa neler anlatır ah ah 😀

  3. Fundy dedi ki:

    Bazen hayal kırıklığı yasanir😂😂ama sohbetimiz ve biz guzeliz nede olsa patronucemiz güzel sindy:*

Yorum Yaz


Yukarı Çık