Doğru Oturmak Ne Kadar Cazip

1 hafta önce
43 kez görüntülendi

Reklam

Doğru Oturmak Ne Kadar Cazip

Doğru oturma becerisi birçok kız tarafından fethedilmez, çünkü çoğu sadece oturup bacak üstüne bacak atmanın yeterli olduğuna inanır. Ama ne yazık ki, bu yeterli değil, bu nedenle bir erkeğin dikkatini çekmiyor. Doğal olarak, bir mini etek veya sıkı bir elbise rol oynayabilir, ancak başka püf noktaları da vardır.

Ne zaman görsel görüntüde bir etek bir dar elbise önem taşısa da kadın cazibesini ortaya koyamadıktan sonra hiçbir erkeğin dikkatini çekemez.
Kısa bir etek giyip bacak bacak üstüne atıp bir erkeğin dikkatini çekmek her zaman işe yaramaz bundan dolayı. Gelin sohbetsindy.com’a görün cazibeyi dikkat çekmeyi . Neyse herhangi bir erkeğin dikkatini çekmek isterseniz ona yalnızca gözlerinizi değil aynı zamanda dönüş ve bacak geçişi yapmanız gerekir. Dizleriniz basılı olarak otururken, bu şekilde daha fazla kabul edilebilirliğe ve samimiyetinize işaret edersiniz böyle davranmakla. 

Arabaya binmeden önce kız, bir erkeğin dikkatini çekmek için elinden geleni yapar. Önce kapıyı açana kadar bekler ve  İkinci olarak otururken eşyalarını düşürür. Üçüncü olarak, öncelikle koltuğa yanlamasına oturup başınızı gizleyin ve sonunda bacaklar ve dönüş yapın. Bu şekilde o erkeğe sizi düşünme fırsatı verirsiniz. Rahatça oturun, rahat bir poz verin ve bir adamın gözlerine bakıp gülümseyerek ona teşekkür etmeyi unutmayın.  Bizim kızlarımız da doğru oturur doğru kalkar yani beyler dikkatinizi çekerim yani. İnanmıyorsan gel sohbetsindy.com’ a gör ve yaşa…

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Sindy dedi ki:

  Kadın oturuşuyla Asilliğiyle dikkat çeker, Türk anenelerinde istemeye gidildiğinde ilk önce ne derler, oturmasını kalkmasını biliyormu? Her kadın karekteriyle oturur, ona görede şeklini saygısını alır.
  Damlam emeğine sağlık canım, güzel yazı olmuş.Başarılarının devamını dilerim..

 2. Damlaa dedi ki:

  Doqru oturup doqru konuşmak lazım tabiki …doqru oturup ona qore de davranırsan herkesi etkilersin sadece erkeği deqil

 3. Fundy dedi ki:

  Sohbetimiz seviyeli gayet güzel nerde ne diycegimizi biliyoruz kişi konusmalariyla da belli eder kendini ve biz tam bi özgüvenle devam ediyoruz

Yorum Yaz


Yukarı Çık