DiL Bu Her ŞekiLde Girer

3 hafta önce
48 kez görüntülendi

Reklam

DiL Bu Her ŞekiLde Girer

O diller varya o diller,her kapıyı ustalıkla açan o masumluktan çıkmış,her yere,her deliğe giren o diller varya,ne ben anlatim ne siz okuyun diyeceğimde.Başladım’ki yazacağım,evet o yılanı bile deliğinden çıkaran,kimimizin sivri,kimimizinki sakin,kimimizinki oynakmı oynak fırıldak diller.
Bazen susar dinler,bazen şaha kalkar susturamazsın,bazende kudurukluğu tutar başka sularda yüzmek ister,isteğine cevap veremezsin.
Bazılarımızın kendi dillerinden öyle şikayetci olurlar’ki dilim seni dilim dilim dilim derler arada.Çok şikayetde etseler,onlar işini bilir.Gideceği her noktayı harita gibi çizer size.

Çiftler arasındada öyledir,dışarıda ayrı dünyaların insanı gibi dururken yatağa girdiklerinde çekim güçleri dilleriyle birleşince ortaya mükemmel uyum çıkar.
Buna siz tenlerin uyumu diyin,ben dillerin uyumu demiş olim,her halükârda o diller bir olacak.Ön sevişmeyle başlayan öpüşmelerle,o dilinizin sevgilinizin ağzında yer bulmasıyla ateşli tutkulu heyecan dolu saatler başlar.Dudakların birleşip,dilinizi ustalıkla yılan kıvrımı gibi kullanıyorsanız,işte o zaman sevgilinizin aklını başından almaya başladığınızı gösterir.
Öpüşürken dilinizin verdiği hazla başlayıp,yavaş yavaş kulak memesinde oynaşıp kenarında içinde dilinizi gezdirmenizde sinir uçlarını ateşler.Kendinizi ona bırakın,o gideceği gezineceği yeri bilir.Yavaşca boyundan ufak ufak dil darbeleriyle aşşağıya doğru kayma başlamıştır.Yılan gibi süzülerek iniyor en hassas yerlere.Noldu karşı koyamıyorsunuz değilmi,koymayında zaten diller ustalığını konuşturuyor.Biraz daha ısınmaya ateşlemeye ne dersiniz,evet yan boşluklarınız her ıslak dilin dokunuşundan huylansada,bıraktığı etki herşeye değer.
Hala dil durmuyor yerinde aşşağı doğru kayıyor,göbek çukurunda o dille ne viskiler içilir bilirmisiniz,denemediyseniz bir gece yapın derim.Göbek çukuru etrafında yalar gibi gezdirin,nefesinizin sıcaklığını hissetsin.
Daha derine inme zamanı gelmedimi,kasıklarda koklaya koklaya dilinizi sürtün,inlemeler başladı artık.Ee tam odak noktasına az kaldı,az daha kıvrandırın onu.
Şimdi onu tam anlamıyla patlatın ama ağirdan alarak nemi yapacaksınız,dolapta soğutduğunuz buz gibi viskiye davranın.O sevgilinizin dudaklarından aşşağıya kadar yavaşca akıtmaya başlayın.Tüm göğsünden göbeğinden bacak arasına kadar inen buz gibi viski,ateşinde sıcaklığında ısınmaya başladı bile.E daha ne bekliyorsunuz,hadi ateşli sulu bide alkollü diliniz dillemeye devam etsin.Siz dilinizi konuşturdukca,seks konuşacak,tenler buluşacak.Eğlenceli saatlere devam.Sindy

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık