Bir Kadının Silahı

1 hafta önce
27 kez görüntülendi

Reklam

Bir Kadının Silahı

Her birimiz bir insanı sadece ses tonu ile etkileyebiliriz. Bu nedenle kadınlar böyle basit silahları herhangi bir zamanda ve her erkeğe karşı oldukça güçlü bir eylemle kullanabilirler. Erkekler bir kadının ilk kez sesini duyduklarında sadece dinlerler ve anlamlar katmaya başlarlar.
Bilim adamları, kadınların erkekler için cinselliğin ses tonunda gizlendiğini iddia ediyorlar. Cinselliğinize kulak vermek için yumuşak tonlama, sıcaklık ve ayrıca küçük bir ses vermelisiniz. Marilyn Monroe çoğu zaman, çok sayıda erkeği ikna eden bir fısıltının önemli olduğunu vurgulamıştır. Özellikle fısıldamak önemlidir. Çoğunluğun dikkatini böyle çekebilirsiniz.

Bir ses, herhangi bir kızın tüm imajında ​​belirleyici bir bağ olabilir, hatta bir gülümseme ve gözler böyle inanılmaz bir etki yaratmaz. Sesinizi doğru kullanırsanız, bir kadın derinlik, güven, cinsellik ve yumuşaklığı göz önünde bulundurarak herhangi bir erkeğin ilgisini çekebilir. Bazen böyle bir sese kadife denir ve bunu öğrenmek için bir diyafram yardımı ile nefes almanız gerekir. Böylece nefes aldığınız hava doğrudan ses tellerine gönderilir.

Ses, karın tabanından, diğer bir deyişle, yavaş ve canlı bir gölge elde etmek için tüm vücuda gitmek için kullanılmalıdır. Çoğu zaman erkekler, şu anda kız ruhunun derinliklerinden bir sesle kendisine sesleniyor gibi görünüyor. Unutmayın: Bu sesle sorduğunuz her şey bir insanı büyülemekle kalmaz, arzusunu memnuniyetle yerine getirir.
SOHBETE geliyorsanız güzel bir sesle karşılaşmanız kesin mümkündür ama dikkat edin de karşınıza karşılaşmanız gerektiğinden daha farklı bir ses çıkmasın.. Sohbetsindy.com’da öyle bir şey olmaz ama Rabbim arızalardan korusun sizi ne diyeyim ki .

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Sindy dedi ki:

    Bir Kadının 3 Silahı vardır;biri gözleri, diğeri o iki dudak arasından çıkan sözleri, 3.süde gözyaşlarıdır. Gerisini salla…

  2. Damlaa dedi ki:

    Kadının silahını kesfetmisler artik erkekler kanmaz Hahaha 😀

Yorum Yaz


Yukarı Çık