Ara Beni Yemem Seni

3 hafta önce
77 kez görüntülendi

Reklam

Ara Beni Yemem Seni

Ahh ahh o her b.ka giren telefonlar, herşeyin içinde. Saatlerce stres atmak için arkadaşlarla çene patlatmamıza yarayan kendileri ufak ama mağrifetleri büyük Akıllı Android telefonlar.
Çarşıda pazarda, işte evde okulda, küçüğünün büyüğünün herkesin elinde olan o telefonlar varya, taa belden aşşağı saatlerin bile kölesi. Sohbet’e takılanlar bilir, sitelerde konuşup tanışıpta işi ilerletirseniz hemen skype yada telefondan beni ara hatda özel numaradan ara numaran gözükmez aşkım hayatım laflarına sizde şahit olmuştursunuz.
Gece gündüz o telefon’lar dile gelsede nerde kimin şeyinde bir öğrensek. Erkek’ler daha çoğunlukla karşısındaki bayanı birebir görmek için, hayatım görüntülü arayacağım bir görüşelim seni çok merak etdim ayağı çok ederler. Tabi ergen model kızlar yada dul bayanların rahatlığı hiç kimsede olmadığından, rahat rahat telefonda camda açarlar, göt başda açarlar.
Hani eskiden beri hepimizin bildiği seks arama hatları vardı gerçi halada varya. 0 900 le başlayan Ara beni yerim seni yada korkma anam ara beni valla yemem seni ara tek beni diyenler bile var. Telefonların o yüzden faturaları bayağı bir kabarık gelirdi beylere. Tabi o kadar ateşli seksi konuşmaların bir bedeli olacak tabiki.
Ne kadar gaza gelip iki kelimeye fit olan erkekler var değilmi, kanmayın gelin Sohbet’se sohbet bizdede var. Telefon olayından kurtulamıyorsanız zaten size göre mobil girişte var. Kız ve bayan arıyorsanız yüzlerce istemediğiniz kadar hemde, kafanıza uygun guzel çapkın kızlar var. Erkek arayan dullar aşk sevgi arayan güzel çıtır kızlar trgeveze.com Sohbet Sitemizde siz beyleri bekliyorlar.
Tanışın ilerletin kafanız açıpta ilerletelim ilişkimizi diyorsanız telleşirsiniz. Sindy

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık